demo eshop


Přihlášení zákazníka e-shopu

Přihlásit se

Mandaly

Mandaly jsou obrazy kruhového tvaru. Harmonizují člověka i prostředí, ve kterém žije.

Svými symboly a barvami mohou mít mandaly vliv na zklidnění nebo naopak na povzbuzení lidského ducha. Člověk, aniž by to tušil, vstřebává a utváří své myšlenky i podle toho, co nejčastěji vidí kolem sebe. Pokud se pohybujeme v prostředí, kde je vyobrazena mandala, náš zrak a naše tělo neustále vnímají její vibrace, a to nám může pomoci k pozitivnějšímu naladění a celkově k vyrovnanějšímu a zdravějšímu životu.

fdasfdasf

fsd
f
das
fdas
f

Malování obrazů „NA MÍRU“ – různé velikosti, různá kombinace barev a symbolů...
Obrazy maluji především akvarelovými barvami a tuší.
K malování používám posvátnou vodu z řeky Gangy.

  • Aktuality: Mandala
  • Mandalam na Fler.cz

Poradenství Bethlehem

Bachova květová terapie
Pozitivní myšlení je základem úspěchu a zdraví. Bachovy esence z květin harmonizují emoce a pomáhají znovuzískat energii a vitalitu k překonávání překážek nejrůznějšího charakteru. Doktor Bach používal esence pro pacienty, aby jejich léčení probíhalo rychleji a bez překážek, kterými mnohdy bývají emoce (strach, úzkost, ambicióznost, nedůvěra,....). Dosahoval neuvěřitelných výsledků, proto je Bachova květová terapie v dnešní době nadstavbou nad Homeopatií a hojně využívána nejen k uzdravení a léčbě příčin nemocí.

Etikoterapie
Etikoterapie umožňuje myslet mimo zajeté koleje a otevřít se novým možnostem, řešením a odpovědím. Vyzpovídáním se z problémů a rozhovorem s odborníkem se dá získat nová inspirace jak nahlédnout tvořivým způsobem na život v osobní i v pracovní sféře.

Diagnostika příístrojem Supertronic-metoda EAV
Elektroakupunktura podle Dr.Volla

Co přístroj dokáže:

  • Změřením bodů na rukou a nohou a následnou analýzou jejich hodnot lze poměrně přesně určit zdroj případných potíží. Je možné určit druh stresu, které enzymatické systémy nepracují na 100%, zda nejde o poruchu vstřebávání v tenkém střevě a zároveň je možné odhalit i Infekční stavy.Nejedná se o lékařskou diagnostiku, ale o zjištění funkčnosti jednotlivých systémů.
  • Umožňuje také přímé testování vhodnosti bioinformačních preparátů pro konkrétního člověka podle jeho momentální potřeby.

Nadstavbou jsou pak ostatní alternativní vědní a nadsmyslové obory jako je Tarot a Chiromantie.